Szybka informacja
Czego możesz się spodziewać?
Zniżka:
Miejsce zbiórki
Recenzje
Zadaj pytanie
Wycieczki autokarem

1, 2 lub 3-dniowa wycieczka autobusowa hop-on-hop-off po Dubaju

Dostępność: Codziennie
Czas trwania: Elastyczny
Język: English, Italian, French, Spanish, Arabic, German, Portuguese, Russian, Japanese
Voucher na urządzenia mobilne zaakceptowany
Natychmiastowe potwierdzenie
Dlaczego warto?
  • Podziwiaj panoramiczne widoki z naszego dwupoziomowego autobusu
  • Wybierz pomiędzy 5 różnymi trasami
  • Nieograniczone podróże: zwiedzaj w swoim własnym tempie i stwórz własny plan podróży
  • Twój wybór: 1, 2, 3-dniowy bilet
  • Z biletem PREMIUM otrzymasz również dostęp do jednych z najlepszych atrakcji w mieście
Czego możesz się spodziewać?

Odwiedź najlepsze zabytki Dubaju podczas wycieczki autobusowej hop-on-hop-off: będziesz mógł zobaczyć wszystko, co Dubaj ma do zaoferowania. Możesz obejrzeć najwyższy budynek na świecie, największą wyspę stworzoną przez człowieka lub ośrodek narciarski na pustyni. Otwarte dwupiętrowe autobusy kursują po całym mieście, z wielojęzycznym komentarzem zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Możesz wysiąść przy dowolnej atrakcji i wrócić na pokład. Masz do wyboru karnet 1, 2 lub 3-dniowy.

Czytaj więcej
Cena zawiera:
  • Nocna wycieczka (dostępna dla biletów 1, 2 i 3-dniowych biletów PREMIUM)
  • Rejs po Zatoce Dubaju, rejs po kanałach Dubaju na pokładzie Abry (dostępny dla biletów 1, 2 i 3-dniowych biletów PREMIUM)
  • Muzeum Dubaju, Akwarium w Dubaju & Podwodne ZOO & Back of House Tour; Prezentacja delfinów (dostępne dla 1, 2 i 3-dniowych biletów PREMIUM )
  • Prezentacja delfinów (dostępna dla 1, 2 i 3-dniowych biletów PREMIUM)
  • Global Village (dostępny dla 1, 2 i 3-dniowych biletów PREMIUM od 29 października do 6 kwietnia 2020 r.)
  • Wycieczka po dziedzictwie Królowej Elżbiety II; Zaginione komnaty (dostępne dla 2 i 3-dniowych biletów PREMIUM)
  • Rejs Palm Jumeirah lub rejs po marinie na pokładzie dau (dostępne dla 2 i 3-dniowych biletów PREMIUM)
  • Flying Cup (dostępny dla 3-dniowego biletu PREMIUM)
Cena nie zawiera:
  • Opłaty za wejście do atrakcji
Zniżki:
  • Dzieci (6-11 lat): zniżka
  • Niemowlęta (0-5): bezpłatnie
Gdzie?
Miejsce zbiórki:

Klienci muszą zrealizować swoje vouchery w następujących lokalizacjach: Dubai Mall (Financial Center Rd - Dubai) lub Mall of the Emirates (Sheikh Zayed Rd - Dubaj).

O czym należy pamiętać?
  • Vouchery są ważne przez 3 miesiące od daty zakupu
  • Kupon 2, 3-dniowy (hop-on-hop-off i wszystkie dodatki) należy wykorzystać w ciągu 2 lub 3 kolejnych dni od momentu realizacji vouchera
  • Audioprzewodnik jest dostępny w języku angielskim, hiszpańskim, francuskim, niemieckim, włoskim, japońskim, chińskim, portugalskim, rosyjskim, arabskim, koreańskim
  • Proszę zwrócić uwagę, że usługa w poniedziałki dla Global Village i Miracle Garden Route jest dedykowana wyłącznie rodzinom i kobietom
  • Więcej informacji na temat dostępnych przystanków autobusowych można znaleźć na tej mapie
Czytaj więcej
Kiedy?

Codziennie

  • Trasa historyczna 09:00 - 18:00, czas trwania 40 minut, częstotliwość co 25 minut (CZERWONA TRASA)
  • Trasa nowoczesna 09:00 - 18:00, czas trwania 105 minut, częstotliwość co 25 minut (NIEBIESKA TRASA)
  • Trasa wzdłuż mariny 09:00 - 18:00, czas trwania 105 minut, częstotliwość co 25 minut (ŻÓŁTA TRASA)
  • Palm Crescent 10:00 - 16:00, czas trwania 60 minut, częstotliwość co 120 minut (RÓŻOWA TRASA)
  • Cruise Terminal 14:03 - 16:30, czas trwania 25 minut, częstotliwość co120 minut (ZIELONA TRASA)
  • Global Village & Miracle Garden Route 15:00 - 20:00, czas trwania 90 minut, częstotliwość co 150 minut

Nocne wycieczki autobusowe od 19.00

  • Trasa Creek:
    • Dubai Mall: 19:00
    • Dubai Festival City Mall: 19:45
    • Centrum miasta Deira: 20:00
    • Obszar Al Seef Contemporary: 20:20
    • Obszar Al Seef Heritage: 20:22
    • Centrum Burjuman: 20:30
  • Trasa the Palm:
    • Dubai Mall: 19:00
    • Mall of The Emirates: 19:30
    • Mina Seyahi (Marina): 19:45
    • The Pointe: 19:55
    • Atlantis The Palm: 20:05
    • Fairmont The Palm: 20:10
    • Targ Madinat Jumeirah: 20:30
Czytaj więcej
Opłata za rezerwację
Dobre wieści! Ta rezerwacja nie jest powiązana z dodatkowymi opłatami.
Polityka anulowania
Jeżeli anulujesz rezerwację najpóźniej na 1 dzień przed rozpoczęciem aktywności, otrzymasz 100 % zwrot środków.

Może Ci się także spodobać

Zwiedzanie

Stolica Zjednoczonych Emiratów Arabskich będzie kierunkiem tej dziennej wycieczki z Dubaju. Zwiedzis...

75.55
Zwiedzanie

Ta wycieczka po Dubaju kładzie nacisk na dwie kontrastujące strony miasta – starą i nową. Zwiedzisz ...

39.04
Zwiedzanie

Start i lądowanie na pokładzie wodnosamolotu jest wyjątkowym doświadczeniem. Widoki zza okna również...

448.25
Zwiedzanie

Rejs po rzece Dubai Creek to obowiązkowy punkt wizyty w Dubaju. Ekskluzywna kolacja dodaje mu nutę w...

137.25
Zwiedzanie

Mieszczące spektakularne kaniony, naturalne źródła oraz duży monolit, miasteczko Hatta oferuje pusty...

81.84
Atrakcje & Zabytki

Dubai Frame to najważniejszy punkt na mapie Dubaju. Znana jako największa na świecie ramka do zdjęć,...

16
od:
47