Wycieczki autokarem

1, 2 lub 3-dniowa wycieczka autobusem Hop-On Hop-Off po Dubaju

Dostępność: Codziennie
Czas trwania: Elastyczny
Język: English , Italian , French , Spanish , Arabic , German , Portuguese , Russian , Japanese
Voucher na urządzenia mobilne zaakceptowany
Dlaczego warto?
  • Podziwiaj panoramiczne widoki z piętrowego autobusu
  • Wybieraj pomiędzy 5 różnymi trasami
  • Nie ograniczaj się, zwiedzaj we własnym tempie i stwórz swój plan podróży
  • Wybierz bilet ważny przez 1, 2 lub 3 dni
  • Z biletem PREMIUM otrzymasz również dostęp do jednych z najlepszych atrakcji w mieście
Czego możesz się spodziewać?

Odwiedź najpopularniejsze zabytki Dubaju podczas wycieczki autobusem Hop-On Hop-Off i zobacz wszystko, co miasto ma do zaoferowania. Podziwiaj najwyższy budynek na świecie, największą wyspę stworzoną przez człowieka i ośrodek narciarski na pustyni. Otwarte piętrowe autobusy kursują po całym mieście, a na pokładzie dostępny jest komentarz w wielu językach zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Możesz wysiąść przy dowolnej atrakcji i wrócić na pokład autobusu, kiedy tylko chcesz. Masz do wyboru bilet 1, 2 lub 3-dniowy.

Czytaj więcej
Cena zawiera:
  • Bilet na autobus ważny przez 24, 48 lub 72 godziny
  • Nocna wycieczka
  • Audioprzewodnik dostępny w języku angielskim, hiszpańskim, francuskim, niemieckim, włoskim, japońskim, chińskim, portugalskim, rosyjskim, arabskim, koreańskim
Zniżki:
  • Dzieci (6-11 lat): zniżka
  • Niemowlęta (0-5 lat): bezpłatnie
Gdzie?
Miejsce zbiórki:

Wymień kupon na bilet w następujących punktach: Dubai Mall (Financial Center Rd – Dubai) lub Mall of the Emirates (Sheikh Zayed Rd – Dubaj).

O czym należy pamiętać?
  • Kupony są ważne przez 3 miesiące od daty zakupu
  • Bilet 2 i 3-dniowy (Hop-On Hop-Off i wszystkie dodatki) należy wykorzystać w ciągu 2 lub 3 kolejnych dni od momentu wymiany kuponu na bilet
  • Proszę zwrócić uwagę, że trasa w poniedziałki do Global Village i Miracle Garden jest dedykowana wyłącznie dla rodzin i kobiet
  • Więcej informacji na temat dostępnych przystanków autobusowych można znaleźć na tej mapie
  • Twój kupon jest ważny przez 12 miesięcy od daty zakupu
Czytaj więcej
Kiedy?

Codziennie

  • Trasa historyczna 09:00-17:30, czas trwania 140 minut, częstotliwość co 30 minut (CZERWONA TRASA)
  • Trasa nowoczesna 09:00-17:30, czas trwania 105 minut, częstotliwość co 30 minut (NIEBIESKA TRASA)
  • Trasa wzdłuż mariny 09:00-17:30, czas trwania 105 minut, częstotliwość co 30 minut (ŻÓŁTA TRASA)
  • Palm Crescent 11:30-16:00, czas trwania 60 minut, częstotliwość co 90 minut (RÓŻOWA TRASA)
  • Terminal dla statków wycieczkowych 14:30-16:30, czas trwania 25 minut, częstotliwość co 120 minut (ZIELONA TRASA)
  • Trasa Global Village & Miracle Garden 15:00-20:00, czas trwania 90 minut, częstotliwość co 150 minut

Nocne wycieczki autobusowe od 19:00

  • Trasa Creek:
    • Dubai Mall: 19:00
    • Dubai Festival City Mall: 19:45
    • Centrum miasta Deira: 20:00
    • Obszar Al Seef Contemporary: 20:20
    • Obszar Al Seef Heritage: 20:22
    • Centrum Burjuman: 20:30
  • Trasa The Palm:
    • Dubai Mall: 19:00
    • Mall of The Emirates: 19:30
    • Mina Seyahi (Marina): 19:45
    • The Pointe: 19:55
    • Atlantis The Palm: 20:05
    • Fairmont The Palm: 20:10
    • Targ Madinat Jumeirah: 20:30
Czytaj więcej
Opłata za rezerwację
Dobre wieści! Ta rezerwacja nie jest powiązana z dodatkowymi opłatami.
Polityka anulowania
Jeżeli anulujesz rezerwację najpóźniej na 24 godziny przed rozpoczęciem aktywności, otrzymasz 100 % zwrot środków.

Może Ci się także spodobać

Atrakcje & Zabytki

Ta fascynująca wycieczka poprowadzi Cię przez starożytną i tradycyjną część miasta. W drodze do star...

Wycieczki całodniowe
Koniecznie trzeba zobaczyć

Podziwiaj piękny krajobraz czerwonej pustyni na obrzeżach Dubaju podczas wieczornego safari do ekskl...

Panoramiczne widoki

Jeśli masz ochotę na wczesną poranną wyprawę pustynną z wielbłądami, sokołami i kuszącym Arabskim śn...

Wycieczki całodniowe

Ta wycieczka zabierze Cię do Sharjah, sąsiedniego emiratu Dubaju, zwanego także Perłą Zatoki. Zaczyn...

Karta turystyczna

Dubaj to fascynujące miasto, które oczarowuje odwiedzających swoją kulturą, tradycją, plażami i nowo...

Wycieczki całodniowe

Ta prywatna wycieczka zabierze Cię na pustynię Dubaju, jadąc przez piękne oceany wysokich wydm. Gwar...

Rejsy

Ciesz się kompleksową wycieczką po Dubaju w ciągu jednego dnia. Przygoda zaczyna się po południu, gd...

Rejsy

Podróżując do Dubaju, jeśli jesteś entuzjastą sportów wodnych lub po prostu lubisz łowić ryby, dołąc...

Transport

Ciesz się wygodą prywatnego transferu do hotelu w Dubaju, plaży Jumeirah, Palm Jumeirah i Abu Dhabi....

Przeżycie kulinarne

Ta trasa zabierze Cię do pustynnego rezerwatu Al Maha, jadąc przez piękne oceany wysokich wydm przyb...